חדשות

יסוד נפשי של בגידה

צפריר רונן כ"ז אב התשס"ז 11/08/2007 20:51

בוגד פעם, יבגוד תמיד. השמאל האנטי ציוני מכיל בתוכו יסוד נפשי עמוק של בגידה .

פרשת פולארד, נהפכה כבר מזמן לפרשת הבגידה בפולארד. פולארד העביר מידע לא נגד ארה"ב, אלא מידע על עירק ועל ההכנות שהיא עושה להשמדת ישראל. פולארד לא ריגל עבור אוייב, אלא העביר את מה שהאמריקאים התחייבו בהסכם להעבירו לישראל, אך האמריקאים שיקרו לנו, בגדו בברית האסטרטגית איתנו, ופולארד ידע זאת. הנקמה של האמריקאים בפולארד היתה על כך שהוא גילה שהם בגדו בנו ואת מה שהם הסתירו מישראל .

בישראל לא היה אף מנהיג עם אומץ לב שיקום וידרוש את שיחרורו של פולארד (חוץ מנתניהו בהסכם וואי).
המסקנה הברורה מרצף של מעשים לאורך ציר זמן היא : השמאל האידיאולוגי מכיל יסוד נפשי עמוק של בגידה.

לדוגמא, 112 ח"כים חתמו על עצומה לארה"ב לשחרור פולארד, אך לא שרון וגם לא אולמרט לקחו את הנייר לארה"ב. בית המחוקקים לא נחשב בעיניהם, הם העדיפו לרצות את פני הפריץ ולא לדרוש צדק לפולארד .

פרשת פולארד היא המצפון הקולקטיבי שלנו. כל אדם בעל מצפון, שהיה נאמן לעם היהודי, שהיה רואה את האינפורמציה נאספת ולא היה מזהיר את ישראל, היה בוגד בעמו, ולכן פולארד צריך להצטייר בעיני כל אדם חופשי,בכל מקום בעולם כגיבור החירות ולא מרגל. העברת המיידע לא נועדה לפגוע בארה"ב אלא, להציל את ישראל, הרי ארה"ב עצמה כבשה את עירק בגלל מידע זה – נשק להשמדה המונית !

וכך השמאל האידאולוגי גומל לנאמני מדינת ישראל. הבוגד הראשי בפולארד היה שמעון פרס שהעביר לאמריקאים את המסמכים שאיפשרו להם לדון אותו למאסר עולם,ללא חנינה. פרס, החוגג תדיר באולמות נוצצים הלומי אלכוהול עם חבריו באיחוד האירופי,מקובל מאד בעולם בזכות הבגידה שלו בעמו,והכנסת הסוס הטרויאני שיחריב את ישראל, צבא מחבלים מחופש לרשות שלטונית. האנטישמיים אוהבים את מי שעושה את העבודה עבורם, אי אפשר לדרוש הרבה ממי שהשתמט משירות צבאי במלחמת השיחרור, האיש הזה כבר בצעירותו היה בוגד, משתמט, נוכל, ושקרן,היום הוא הנשיא...

המשיכו אחרים - אהוד ברק, שברח מלבנון בשביל לרצות את התקשורת המופקרת, וכמה אירגונים קיקיונים של השמאל, והפקיר ובגד בבני ברית שלחמו ונהרגו על הגנת ישראל, צבא דרום לבנון והביא עלינו את הקטסטרופה של החיזבאללה.נשאלת השאלה, מי יכרות איתנו ברית, אחרי בגידה זו בצד"ל של אהוד ברק ?
כאשר היסוד הנפשי של בגידה קיים, כבר הכל מותר, ברק גם בגד בפולארד ובימיו האחרונים של קלינטון דאג לשחרר את מרק ריץ' ידידו, אך את פולארד השאיר להירקב. ברק, שבגד כבר פעמים רבות בכ ו ל ם – בצד"ל – במדחת יוסוף – בארץ ישראל, ברצותו למסור לאיסלמו פשיסטים את הקדוש ביותר, את הר הבית – בגד בחבריו בפרשת העמותות, בלוחמים שנהרגו בצאלים, בכל מי שהיה איתו , על ברק אי אפשר להתפלא שלא נקף אצבע עבור פולארד,היסוד הנפשי של הבגידה הופנם כה חזק שלאיש כבר אין עקבות כלל.

שרון, שבגד בכל ערכיו הוא, רימה ובגד בבוחריו, במדינתו, בארץ ישראל, נחר בבוז שמישהוא הזכיר את פולארד.

ועל אולמרט שהתחמק משירות צבאי, ולמד באוניברסיטה תוך כדי שירותו הצבאי לכאורה,בעצם נחשב לעריק רוב שהותו בצבא.
אין ילד בישראל שאינו יודע איזה אדם נבוב,ריקני, ערמומי, ונוכל עומד בראש המדינה, האיש שמנהל משאים ומתנים על מכירת הארץ לאוייב, קשה לצפות ממנו שיציל את פולארד.

אז מה יש לנו היום ? נשיא וראש ממשלה שלא שירתו בצבא, במדינה שחייה על חרבה והנהגתה צריכה להראות מינימום של דוגמא אישית,( זוכרים מילה כזאת ?..), שר הבטחון, אהוד ברק, שנבחר בזכות רמאות וזיוף קולוסאלי בעזרת קבלני קולות הערבים, שרימה והתחמק בפרשת העמותות שיחד עם שר אחר, בוזי הרצוג, נכנסו למנזר השתקנים בעת חקירות המשטרה. האיש שכל ילד מבין ששיגיונותיו חוסר אחריותו ובגידתו בבני ברית הביאו את המלחמה האחרונה בלבנון, ואת מלחמת אוסלו שפרצה כבר בשנת 2000,שלא נדבר, על פרץ, על הריק הפוחז העלוב הזה, וכולם, יש להם מכנה משותף, כולם בגדו בארץ ישראל ההיסטורית, כולם רוצים למסור את ערש המולדת,את ציון, לאוייב.

פולארד יכול לחכות, עם ערימת בגידות כאלו, עם "המשנה לראש הממשלה" הפוחז הידוע, חיים רמון, דוחף וחורץ לשון, ועם חבורת הבוגדים של קדימה שבגדו בבוחריהם וקפצו מפלגה לבלי להניד עפעף, מה הפלא פולארד שאתה מחכה.
זוהי חבורה מושחתת עד היסוד, עם יסוד נפשי של בגידה, בבוחרים, בציבור, בעם היהודי, בציונות, בבעלי ברית, בחיילים, במתיישבים, במי לא ?

אך אל תדאג אחינו יהונתן, יקרת לנו מאד, בקרוב יהיה מהפך גדול בישראל, הציוניות תחזור לשלטון, והבוגדים ילכו לאן שבוגדים הולכים.

ושאנו בשלטון, אתה, אחינו, יהונתן תשוב הביתה.



שלח לחבר

שלח כתבה לחבר

הערות:

שלח ל - e-mail:

שם השולח:

e-mail השולח:

הוספת תגובה

כותרת:

שם:

אימייל

מגורים:

שים לב!

מערכת Yeshanews שומרת לעצמה את הזכות שלא לפרסם תגובות שאינן ראויות לפרסום.

התפרסמו 10 תגובות:

החלף סדר תגובות
10. הם חיים בגטו ולא בא'י
זאב בר טוב ,hruakho [02.12.08,16:27] תגובתך ל - זאב בר טוב
9. לכן ואע"פי כן רק נתניהו מוביל ז"א שצדק בתמיכתו בהתנתקות+++ ל"ת
"שלום-אכשיו" !! ,לא מישע/בקעה/גולן. [07.09.08,15:49] תגובתך ל - "שלום-אכשיו" !!
8. הימין השיטחי ימשיך לסבול,כי רק נתניהו(כב2003-5)יפנה יהודים .
צבר ישראלי/=כנס/ו ,א"י=כבשת רש ליהודים. [07.09.08,15:46] תגובתך ל - צבר ישראלי/=כנס/ו
7. השמאל הבוגדני אימץ לעצמו את האידיאולוגיה המבולבלת של
אחת העם [11.05.08,17:48] תגובתך ל - אחת העם
6. ליואב ממס' 4: המשל אינו דומה לנמשל שכן
Mלכה [06.03.08,17:54] תגובתך ל - Mלכה
5. כל הכבוד
אבידן בן ישראל [10.02.08,21:53] תגובתך ל - אבידן בן ישראל
4. גם על ירמיהו אמרו שהיה בוגד
יואב [24.09.07,10:52] תגובתך ל - יואב
3. מי מפחד מתצלומי הרנטגן מליל הרצח?
שקיפות מלאה ,רצח רבין [05.09.07,21:40] תגובתך ל - שקיפות מלאה
2. בוגד מייצג הנבגדים?!
צבר. ,ישראל [22.08.07,16:28] תגובתך ל - צבר.
1. צפריר רונן- רוה"מ הבא, הלוואי! ל"ת
שמואל ,נהריה [12.08.07,12:00] תגובתך ל - שמואל
 

פרסומת